Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzzák minden fogamat kérésre?

Kihúzzák minden fogamat kérésre?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszak a fogaim, normálisan ápolom őket, de gyerekkorom óta fogorvoshoz járok. Mind tönkremegy, 600x tömik, gyökérkezelik, széttörik a francba és utána ki kell húzni. Ennyi. Nekem ezzel már a tököm tele van, elegem van belőle. Még vannak “menthető” fogaim, teljesen ép is, de nem akarok ezzel kínlódni. Rohadt sokba kerülne egyenként pótolni is, nekem nincsen annyi pénzem. Szívem szerint kihuzatnám mindent, aztán csináltatnék műfogsort és kész. Úgyis tönkremegy mind. Erre van lehetőség, megcsinálják, ha kérem?
2019. nov. 10. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg de baromira megbanod majd.
2019. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele, hogy mindegy, hogy most vagy 10 év múlva. A családban 30 éves kora után már senkinek nem volt saját foga, a jelenlegi helyzetet tekintve meglepődnék, ha velem nem így lenne...
2019. nov. 10. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen. De nem 1-2 nap alatt fogják, mert éhenhalsz. A sebeknek be kell gyógyulni.
2019. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szép napot.Sajnos hasonló cipoben járok.Ilyen csontlefogyós orokletes parodontózisos vagyok.Le van torve tovig,szétmorzsolódtak a fogaim,de áll mint a covek a tove.Nem akarják megcsapozni.Ilyenkor kell az egyfázisú becsavarós implant az olcsó.100e/db.A megmentheto fogakkal is osszeblokkolható!Ezt a világon mindenutt "meno"csontpótlasos,pénzlehúzasos,nálunk 300ezer/db módszerrel nem kotik ossze!Jó van szép kiveheto csak ha azt hordod attól is eltunik a fél állkapcsod.Betakarja az egész szájpadlásod.Ugy finom a kaja ugye?Ezért kell az implant azon csak egy felkorív van.Mekkora orom csókolózni egy nagy muanyagdarabbal?Ezért spórolok.600-800e bol megvan a felso állkapocs 6-8implanttal,elsodleges pótlással.Lehet hogy aprankent is megcsinalják.Nem kell egyszerre!A kiveheto meg akciósan 32e-200e.Utána 3-4 évenként elkezd majd lotyogni mertlefogy alóla a csont.A kiveheto alatt gyorsan lefogy a csont!Latom a szuleim száját mi lett az arcukkal.Rámegy a szívedre/gyomrodra es a kiveheto az izuleteidre.Az egész állkapocs kihat a nyak-karok-gerinc-derék-terd reszekre.Csúnyán fogsz és gyorsan megoregedni!Megéri?Ezért jó az implantost is kompozit fém-muanyagos ráragasztott fogsorral kérni.Alá lehet javítani ahogy fogy a csont olcsón.

Sajnos elhallgatják de a korral jár és valakinek egyéni hogy bármit csinal az ember elveszti az állkapcsa vastagságát.Oda nem lehet implantalni csak a becsavaróst.En is ezt orokoltem.De a becsavarósból benn van 8-10-12 db/állkapocs és az tobb ingerlest ad a csontnak így az nem fogy le úgy mintha 4-6 fog vagy implant lenne/állkapocs.Mindenképpn szívás de jobb a magán.Legjobb befektetés.Sok éve ezzel kuzdok :(

2019. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!