Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig ervenyes egy panorama...

Meddig ervenyes egy panorama rontgen?

Figyelt kérdés
Ket honapja csinaltattam. Gyokfogaim ellenoriztettem vele stb. Ket hete azonban faj az eggyik kozuluk. Dokim csak fizikai vizsgalatot csinalt szerinte nemkell rontgen hisz ket honap belefer.Viszont baját nem talalja, ingyulladast mondott. De ket het alatt sem javul, pedig mindent megvettem, elhasznaltam, megtettem amit javasolt. Letezik hogy begyulladt es az oktoberbe meg nem latszott? ( nem érte huzat se, semmi)

2019. nov. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A röntgen nem a gyulladást mutatja, hanem hogy hogy áll a fogad. Azóta belemehett kajamaradék és begyulladhatott tőle, attól a röntgen képen ugyanazt látnád. És egyébként kb. fél évesnél régebbinél szoktak kerni újat, akkor már nőhet a bölcsességfog stb stb
2019. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez gyökértömött fog, mar ket eve. Kaja biztos nem ment bele. Rontgen ugy tudom hogy mutatja a gyokercsucsi gyulladast,ilyen fogak eseteben, illetve cisztát ilyesmit. De ezt fogorvosoktól hallottam is.
2019. nov. 30. 21:56
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Létezhet,de ha a doki azt mondta nincs nagy gond akkor nem kell röntgen újra.
2019. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!