Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Váltsak fogszabályzó fogorvost?

Váltsak fogszabályzó fogorvost?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán kaptam damon típusú fogszabályzót. Már másnap legjött tejberizs evés közben a bal alsó utolsó (vagyis a drót csak úgy lógott és nyársalt). A nagyörlőim kb tegnap óta nem fájnak és tudok rágni, tehát ma már ettem rántott húst, de eddig csak pépeset ettem meg joghurtot. Tegnap rakták fel a leesett bracketet, és a fogorvos elkezdte a mellette levő 2-t feszíteni, hogy nem-e lazultak meg. De azok nem. Ma úgy keltem, hogy jobb oldalt felül az utolsó bracket mozog és lejött. Most pedig érzem, hogy a metsző fogamon mozog kicsit a tappancs. Eddig se éreztem magam hibásnak, mert nem ettem keményet, de azt végképp nem értem, hogy metszőfogamon hogy lazulhat meg, hisz egy hete nem haraptam. Ezek a fogak még mindig fájnak, abszolút nem tudom őket használni, hozzáérni is fáj, nemhogy harapni. Minden fogszabis ismerősöm azt mondja, hogy fizessem ki a készüléket, és menjek el onnan. Szerintetek?
2019. dec. 5. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az anyag gyenge, amivel dolgozik. En eszek kemenyet, harapok szenyaba, igazabol mindent csinalok amit nem szabadna, de soha nem esett le vagy akadt ki semmi.
2019. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fenn van már 1 éve és mindent eszek, amit az előtt ettem, rágózom. Nem esett le semmi. Nekem akkor kellett fizetnem a készülékért, amikor feltette. Tehát te részletre vetted? Ha ingyen visszarakja ami lejött, akkor oké, de ha azért is fizetni kell mindig, akkor biztos nem maradnék ott, valamit rosszul csinál akkor a fogorvos, ha ennyi gond van.
2019. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!