Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Zircen rendelő Dr. Kőváry...

A Zircen rendelő Dr. Kőváry György mennyire ért a bölcsességfog kiszedéséhez?

Figyelt kérdés

A napokban a bal alsó bölcsességfogamtól felduzzadt az arcom, alig tudom kinyitni a szám de mivel szerencsétlenségemre akkor történik ez amikor jönnek az ünnepek minden maszek fogorvos foglalt és már nem igen akarnak vállalni.

Azt szeretném megtudni, hogy megéri-e Dr. Kőváry Györgyhöz mennem, jól csinálja-e a munkáját, oda figyel-e arra, hogy fájdalommentes legyen a folyamat? Vagy nála is csak időpontra lehet menni és ha igen, akkor nem-e járnék jobban egy maszek fogorvossal?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 10. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyulladt fogat felejtsd el, hogy bárki is ki fog tudni venni fájdalom nélkül.


Ne halogasd, majd ha elkezd gennyedzeni és akkor húzzák ki, az a legborzasztóbb. Gyógyulási folyamat is több hét, meg tömheted a fájdalomcsillapítót, antibiotikumot.

2019. dec. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezt utólag tudtam meg, hogy begyulladtan nem szedhetik ki. (Sosem volt ilyen gondom így nem tudtam.) Viszont a napokban eléggé megnyugodott az arcom és már nem duzzadt, a számat is kitudom rendesen nyitni.


Nem terveztem halogatni, azonban az orvos akire rákérdeztem, ő volt az utolsó lehetőségem, ugyanis minden maszek elküldött, hogy már csak jövőre tudnak időpontot adni. Leginkább azt szerettem volna megtudni, hogy fordulhatok-e bizalommal hozzá mivel úgy hallottam, hogy a maszek dokik megbízhatóbbak de ő nem az.

Viszont közben sikerült találtam nagy nehezen egy maszek fogorvost aki bevállalt. Rettenetesen félek tőle, de szeretném elintézni, hogy minél hamarabb túl lehessek rajta.

2019. dec. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!