Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan magán fogorvosi...

Van olyan magán fogorvosi rendelő, ahol bölcsességfog műtét után felügyelet alatt tartanak (befekvős)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom van .. Ahol en voltam ( szintén magán fogászat )bölcsesség fog eltávolítások, + tömések ,mindez egyszerre altatás alatt ... Nos ott volt egy másik szoba ággyal , ahol kicsit "pihentem " a beavatkozások utan .
2015. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ez ilyenkor úgy működik, h a műtét után ott kell maradni picit? És időnként megkérdezik, h minden ok-e?

nekem is bölcsesség-eltávolítás lenne, ébren, de a kórházban bent akarnak tartani, én meg nagyon nem komálnám...

2015. márc. 2. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen .. Ott alvás természetesen nincs . Hogyan is lehetne , hiszen ez nem kórház . Ott vagy 1-2 órát és ennyi . Nekem csináltak még egy lézeres sebkezelést ( teljesen fájdalmatlan , a sebgyogyulast segíti , a bacikat elöli ) .. És mehettem haza .
2015. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Á, nagyon jó!

Mennyire volt egyszerű a műtéted? Nekem nem jósolnak könnyűt, de akkor sem gondolnám, hogy ott kell miatta aludni kórházban.

2015. márc. 2. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint írtam , nekem altatásos fogászati kereten belül csinálták a beavatkozásokat . Nekem nagyon egyszerű volt , hisz átaludtam , utána se voltak fájdalmaim .;) Ébren ezt mar nem mondhattam volna el 😁 alsó bölcsesség fog eltávolítás ( feltárásában ) , felső + 5 tömés
2015. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na nem úgy értettem, hogy mint élmény nehéz volt-e a műtét, hanem szakmailag: tehát hogy feküdt-e az alsó bölcsességfogad, közel volt-e az ideg, vagy nehéz műtétnek ígérkezett-e?
2015. márc. 2. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja ... Így nem tudom ! Előre nem mondták . Szerintem nem . Röntgen alapján a gyökér normálisan , lefelé volt ... Ez szerencsés . A fogam sajnos nagyon rossz állapotban volt mar , terhességem alatt kettétört és onnan rohamosan romlott .. Gyakorlatilag fogás már nem volt rajta ... 😒
2015. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tiéd komplikáltnak ígérkezik ?
2015. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, az egyik vízszintesen van, a másik pedig mondjuk 45 fokos szögben :(
2015. márc. 2. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Hüha ... Nem lennék a helyedben 😁 !!!!! Egy kalappal ... Csak túl leszel rajta valahogy !
2015. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!