Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak a fogammal? XD

Mit csináljak a fogammal? XD

Figyelt kérdés
Na most az van, hogy egy csipesz akkorát rávágott a fogamra, hogy elkezdett mozogni. Nem tudom eldönteni, kihúzzam, vagy hagyjam? Egy idő után már nem fog mozogni, vagy mindenképp kiesik? Szóval ja, nem vágom mi van XD. Segítsetek má, most kihúzzam itt helybe vagy hagyjam, rendbejön majd?

2019. dec. 22. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen csipesz?
2019. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátsó fog? Ne nyúlj hozzá,majd magától megnyugszik,és vissza igazodik! Ha extra mód mozog, menj vele fogorvoshoz! Te ne piszkáld.
2019. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Lehet most ki fogsz röhögni, de a PS4 Mono headset csipesze, amivel a ruhához tudod csipeszelni a kábelt. Játék közben elkezdtem basztatni, és mivel széthúztam, visszarepült. Ekkor rácseszett olyat a fogamra, hogy mozog.
2019. dec. 23. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!