Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez ciki, gáz?

Szerintetek ez ciki, gáz?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap eves közbenfélbetört az eggyik fogam és nagyon vagott és csak 2 hónap mulva lehetett volna kezelni de addig nem bírtam kí és kíhuzatam most van ott egy nagy kráter ami már 8óraja vérzik mivel vésni is kellet. Ez háturol a 3. Fogom volt... fog zavarni engem ez az életvem? Mert ciginek találom hogy 16 évessen hiányzik egy fogam.. mikor semmi problema nincs a szájhigéniámal.Kicsit gáz de már elis sirtam magam hogy most mi lessz mert zavar meg minden..és az inplantátum is 120.000ft amire nekümk nincs pénzünk most mitevő legyek? Nagyon zavarni fog a hatralevő élletemben? Fogok tudni enni? Ez gáz?
2019. dec. 23. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavarna az, ha így kamuznék mint te.
2019. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Hogy mi történik hasonló esetekben az nem csak a fogorvos döntése, hanem a miénk is. Te így döntöttél, mert így láttad jónak.


Pótolható később is implantátummal. Pótold akkor 18 éves korod után, amikor már dolgozol. Vagy elmész nyári diákmunkára és akkor hamarabb.


Mivel nem valamelyik szemben lévő fog, ezért biztosan nem fog addig zavarni, nem feltűnő a hiánya.

Nekem is van beültetett fogam, mert kihúzott fogamat (amit ki kellett múteni, mert veszélyeztette a csonthártyát) én is pótolni akartam. Beültetéskor semmi fájdalmat, de még enyhe nyomást sem éreztem (jól éréstelenítettek), majdnem elaludtam közben. Utána 2-3 hónap gyógyulási idő és rákerülhet a fog. Persze, ezt is ápolni kell rendesen, mert ugyan nem szuvasodhat, de begyulladhat az íny és a csont fertőzés esetén.


*Ha telefonról írsz, figyelj oda jobban a szövegre, mert vannak, akiknek nehézkes olvasni.

2019. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2020. jan. 2. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyesírásod, na az a gáz!
2020. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!