Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak itt, akik "hard"...

Vannak itt, akik "hard" (kemény) sörtéjű fogkefét használnak? Melyik vált be, melyik tényleg erős, nem puha és gyenge?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a kemény mindig felsértette az ínyem.


Marad a puha, az is ha elhasználódik és kezd keménnyé válni dobom is ki.

2020. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont NEM ez volt a kérdés...
2020. jan. 20. 11:03
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdés azokhoz szól, akik hard - kemény sörtéjű fogkefét használnak és azon belül melyik vált be nekik.


A tényleg erős fogkefét keresem, nem olyat, aminek csak a csomagolásán szerepel, hogy "hard" - de kipróbálás után kiderül, hogy gyenge.

2020. jan. 20. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem használok fogkefét, mivel kókuszolajjal öblögetem a szám. Ayurvéda fogtisztítás.
2020. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdésemet nem közvélemény-kutatás céljából tettem fel és nem arra vonatkozik a kérdés, hogy ki mivel most fogat, hanem konkrétan a hard fogkefék érdekelnek.

Nem is gondoltam, hogy ezt ilyen nehéz megérteni.

2020. jan. 20. 17:19
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy Colgate vált be már több alkalommal azt vettem szerencsére még nem tűnt el boltokból pedig egy-egy típus elég gyorsan "kimegy a divatból". Kb olyan 1-1,5 hónapot bírnak ki napi 2-3 fogmosással. És amúgy nem csak hogy hard fogkefe hanem méretben is nagyobb a feje és a nyele is, nagyon kényelmes és könnyen irányítható, jó erős kemény szálai vannak.
2020. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mindenképpen megnézem!!! És köszi a részletes leírást!
2020. jan. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!