Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lepedékes a nyelvem. Hiába...

Lepedékes a nyelvem. Hiába ketakarítom másnapra visszajön. Hátulról lepedékesedik előre fele. Eleinte csak hátúl olyan, és szép lassan terjeszkedik előre. Mi lehet ez? Valakinek valami hasznos tanács?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A lepedékes nyelv általában valamilyen hasi (hasi szervek, bélrendszer) problémára utal. Menj el a háziorvoshoz, és járjatok utána, hogy minden rendben van-e.
2020. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgalattal tudnek utana jarmi? Voltam nala azt mondta ez termeszetes. Voltam szajsebeszeten es ott is azt mondtak hogy ez termeszetes. Nyelvkaparozzam le es annyi.
2020. jan. 25. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvosok nem látnak problémát, ne aggódj. Este fogmosás után egy élesebb szélű kiskanállal kapargasd le a nyelved.
2020. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám nekem is, csak nekem kb 2-3 nap múlva jön(ne) vissza. Én reggelente szoktam fogkefével nyelvet mosni, így gyakorlatilag nincs. Persze ha neten akar utánanézni az ember, rögtön azt a választ kapja, hogy tartós tejet már ne vegyen, miközben 80% hogy nincs semmi komoly....
2020. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!