Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bevált tanács szép járáshoz...

Bevált tanács szép járáshoz magassarkúban?

Figyelt kérdés

pl mire erdemes nehezkedni lepeskor stb :)

Nem vagyok teljesen suta de szeretnek finomitani meg a jarasomon, egy eskuvore vennek fel egy nagyon csinos magassarkut amihez elengedhetetlen! :)


2018. jún. 29. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szép asszonynak, jónak

Jó járású lónak

Kár megöregedni!"

2018. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi sok a felesleges idod ugy latom:)
2018. jún. 29. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj először a sarkára érkezni a cipőnek.
2018. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a lábfejemre nehézkedek,próbáld meg úgy hátha beválik neked is.Na meg otthon járkálj abba,gyakorlat teszi a mestert.Én ha új magassarkút veszek általában abban takarítok itthon,hogy biztosan jól menjen.
2018. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, vedd meg, és ABBAN gyakorolj. :)
2018. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás. Lépj kicsiket. Nekem is kényelmesebb ha a sarkamra érkezem, de ezt tapasztald ki magadnak.
2018. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a vlaszokat! :)

Eddig csak ilyen brutal magas platformos de telitalpu cipoim voltak, azok kenyelmesek is voltak, illetve szepen lehetett bennuk menni..


Most egy szinte labat semmit nem fogo 10cm magas tusarku full lapos szepseget sikerult magamnak megvenni:)).. nehezkes is benne a lepegetes..


a scholl magassarkuhoz valo kenyelmi talpbetete er valamit valaki probalta?

koszonom!

2018. jún. 29. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik cipőmben van talpbetét,nem annyira fárad el benne a lábam egy egésznap után.Egy próbát megérhet.😉
2018. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!