Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobban fog fájni? Ha a doki...

Jobban fog fájni? Ha a doki csak 1gyökeret kezelte ki annak a fognak amelynek 2 gyokere van, SOS

Figyelt kérdés

A felsõ 4es fogamat kezelte es annak a fognak 2gyokere van , regebbi rontgenfelvetelrol tudom biztosan.

Mondtam h van rontgenfelvetelem ha szuksege lenne rá.

Azt mondta hogy fúrásnál látni fogja.

Nem mondtam h 2gyokere van, hisz nem akarom h ugy erezze h okoskodok.


Jon a hetvege, a masik gyoker jobban fog fajni ha meglett bojgatva a mellette levõ, hisz a fogágyhoz mindket gyokernek van.koze.


SOS KERLEK HAMAR VALASZOLJATOK HA TEHETITEK MERT 16:15IG VISSZAMEHETEK


2020. febr. 7. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban fajni a gyokerkezeles a masodik alkalommal sem. Lehet kicsit begyulladt korulotte, ahogy megpiszkalta. Nyilvan latja, hogy hany csatornaja, hany gyokere van. Ha latta a rontgent, akkor meg tuti. Rontgenkep "olvasasban" nyilvan az orvos jobb. En jartam ugy, hogy 3 csatornabol csak kettot gyokerkezelt az ugyesdoki, es egy masik dokinal derult ki ez a hiba evekkel kesobb. Nem volt semmi panaszom. Azt a fogamat ki kellett huzni, nem volt mar ugy ertelme tovabb gyokerkezeltetni. Ha ennyire felsz egy sima gyokerkezelestol es meg akkor stresszelsz, hogy uristen mi van ha a doki rosszul csinalja, akkor menj el masik fogorvoshoz, vagy keress fel egy szakembert ezzel a tipusu szorongassal...
2020. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy nem múlik el a fájás, és nem a gyökérkezeléstol félek !!!!

hanem attol hogy lehet a gyokerkezelés sem segit mert a fogam kozott fáj és nem tudom melyik. A mellette levo is gyokerkezelve van most a másik is, és közötte fáj. Tehát nem mult el.

2020. febr. 11. 12:16
 13/14 A kérdező kommentje:

Azoknak az elozõ valaszolóknak akik bunkóztak:

Csinaltam röntgent es kiderűlt IGAZAM VOLT!

2gyokere van a fognak es csak 1et kezelt belõle.

JAJJ IGEN ÉS BIZTOS EGYES VALASZOLOK SZERINT.MEGINT A BETEG A HIBAS MERT UTANNA MER JÁRNI ES NEM BÍZIK.

Ha igy jarsz mint en ,biztos vagyok hogy nem lesz ekkora szád.

2020. febr. 20. 12:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem foglalkoznak az SZTK-ban a beteggel. Már csak privát fogorvoshoz érdemes menni, ha van rá pénze a betegnek.Kevés az orvos, nincsenek megfizetve eléggé. A jó orvosok meg kimentek külföldre.
2020. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!