Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után?

Bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés
A felsőkkel nem szenvedtem ennyire,de az alsóval nagyon. Nyeléskor sugárzik a fájdalom a fülembe, megdagadt a nyirokcsomóm, és a fejem is nagyon fáj. Normális ez? Mennyi idő amíg enyhülni fog? Szedek antibiotikumot is meg fájdalomcsillapítót.
2020. febr. 16. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
3. Napban vagyok azt elfelejtettem írni.
2020. febr. 16. 12:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos érdemben nem tudok válaszolni még, nekem pénteken szedték ki mind a négyet. A nyelès nekem is még mindig fáj, meg úgy kompletten minden.. próbáltam neten utánanézni, kb mikor kéne ennek abbamaradnia, de az alapján lassan már kéne, hogy jobb legyen, nekem viszont még rosszabb lett mára, mint eddig volt.

Azért neked mielőbbi gyógyulást! :)

2020. febr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Neked is mielőbbi gyógyulást kívánok! :)
2020. febr. 17. 08:21
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te: a bal oldali b.fogaim kiműtésén túl vagyok (egyszerre csinálták őket, doki megszenvedett velük, szerencsére én jól viseltem), most kedden a jobb alsót műtöttek ki (szintén megszenvedett vele a doki, én jól viseltem, viszont most a fájdalomcsillapítók hatása hamarabb elmúlik, szájzáram nincs, de kissé be van dagadva a jobb oldalon az arcom). Csak annyi lenne a kérdésem, hogy hőemelkedésed, lázad lett? Nekem felment 37,15 fokra. Azért érdekelne, mert közben babát is szeretnék, és vezetem a hőmet, de most nem tudom, hogy ettől ment fel, vagy esetleg babától (bárcsak babától :D). (Bocsi, hogy itt kérdezem!)
2020. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok! Ja, és még a 4. b.fogam hátra van. Sajna múltkor azt nem akarták megcsinálni. Már azért nagyon várom, hogy túl legyek rajta, mert inkább az antibiotikum kúra készít ki, meg a Cataflamtól mindig ideges leszek (egyik hülye mellékhatása, úgyhogy mást szedek inkább).
2020. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!