Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt a fogam, öblögettem...

Fájt a fogam, öblögettem kicsi langyos sós vízzel. Majd lefeküdtem, de ébredéskormegvolt dagadva az arcom. A fájdalom enyhült. Van házi módszer a lelohasztásra?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy külföldön dolgozok. Kb egy hónap múlva van betervezve a szabadság, csak akkor tudnák elmenni dokihoz.

Hogy miért nem megyek el itt?

Allergia gyanús vagyok gyógyszerekre... félek bármilyen gyogyszert bevenni. Othon először kivizsgáltatnám magam.


Van esetleg valami othoni "kezeles" ... "nagyanyáink is ezt használták" kategóriából?


2020. febr. 22. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ideig órág működhet egy egy praktika, de egy hónap sok idő. Ha igazán elkezd fájni kaparni fogod az ajtót hogy húzzák ki. Tapasztalat. Mellesleg ha valami a véráramba kerül, akkor sokba fog kerülni a rokonságnak a hazaviteled.
2020. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jegeld..


Tisztítsd mosd alaposan!


Fűszeres ételt enni, üdítőitalt inni, tejet inni, dohányozni, szénsavas italt inni TILOS ! ! !


Kezdj el gyulladásgátló gyógyszereket szedni.


Demalgon, Flector rapid granulátum, legvégső esetben Cataflam.



Tudnod kell, hogy a fogad elvesztését kockáztatod, ha késlekedsz az orvossal..

2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitartás!


Más nem igazán van.

+ A fogfájásnál se mindegy mi a probléma gyökere.


Menta+kamilla öblögetés minimálisan, de bizonyos fájdalmaknál már nem hat/nem érzi az ember.


Kamilla gyull.csökkentésre jó.

2020. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kamilla vagy zsálya?
2020. febr. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!