Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik onpusztito modszer...

Melyik onpusztito modszer artalmasabb az egeszsegemre?

Figyelt kérdés
Ha vagdosom magam, vagy ha okollel, erobol verem a fejemet? Valamit sokszor muszaj csinalnom magammal... Mindkettot kiprobaltam mar, a vagdosast tobbszor csinaltam, az utobbit kevesebbszer. 20/N

2018. aug. 28. 08:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak olyan jellegu valaszok nem kellenek, hogy keressek fel egy szakembert, mert jarok pszichologushoz. Jo szakember, de nekem megsem eleg, buntetnem kell magam.
2018. aug. 28. 08:39
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Innen meríts ötleteket. Ha ezek brutálisnak tűnnek, akkor keress fel másik szakembert mert láthatóan szükséged lenne rá, de a jelenlegi nem segít.

2018. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kerdest. Nem otleteket kertem.
2018. aug. 28. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy box zsákot nem lenne jobb ütni?

Az egészségedre se ártalmas, de a feszültséget levezetheted vele.

2018. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert itt a lenyeg, hogy magamnak okozzak fajdalmat.
2018. aug. 28. 09:26
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Én tudnék neked fájdalmat okozni.

Nem lenne kedved többet ilyet csinálni.

2018. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
öklözést én is csináltam de leszoktam róla mert eléggé fájdalmasabb, rosszabb mint a vagdosás, viszont annak nyoma marad
2018. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Sztem a vagdosás azért rosszabb, mert meglátszik a helye. Még ha a combodra csinálod is látszik, pl nem mehetsz uszodába, ha pasival vagy, az is látja, stb.

A fejedre brutálisan nagyokat és/vagy napi szinten, óráig kellene ütnöd ahhoz, hogy az ártalmas legyen...

Én azt mondanám, hogy a fizikai egészségedre nem ártalmas egyik sem, amiatt nem kell aggódnod, csak a mentális egészséged miatt...

2018. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
drog alkohol cigi
2018. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zabálás sok egésszégtelen kaját
2018. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!