Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire faj egy fogtomes az...

Hshsjsvwjs kérdése:

Mennyire faj egy fogtomes az injekcio fajdalmat is beleertve elol a metszo felso fogaknal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az injekciót fogod érezni. Feszíteni fog a térfoglalás miatt, de nem vészes.
2020. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nulla. Annak idején én is rettegtem a szájszuritól, hogy az milyen szörnyű lehet - és valójában szerintem kevésbé fájdalmas, mint mondjuk bőrbe kapni.


A folyadék benyomása valóban egy kicsit feszít, de nem sokkal utána már semmit nem érzel, hiszen az a lényege, hogy elzsibbasztja azt a területet.


A fogtömés nulla, a legbosszantóbb az egészben, hogy tátva kell tartanod a szádat. Az egy idő után fárasztó, de egy sima tömés nem tart negyed óra húsz percnél tovább.

2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma már olyan vékony tűvel szúrnak, hogy alig érezni, a fájdalomcsillapító injekció pedig nagyon hatásos.
2020. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mentél el hónapok óta az orvoshoz?
2020. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gungasam ***** válasza:
A fogász ügyességétől függően még az injekció sem fáj.Azután meg már tényleg semmi.Ellenben a zaja, a szaga, az íze elég élményt nyújt ahhoz, hogy az ember buzgón mossa sokáig....Arról a löttyedt-pofa élményről nem is szólva az érzéstelenítőtől....
2020. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tesznek a szajba ilyen muanyagot ami tartja a szadat ha elol tomnek a frontfogaknal?
2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!