Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lecsiszolt fog meddig fáj?

Lecsiszolt fog meddig fáj?

Figyelt kérdés

6 db fogamat csiszolták le múlthét hétfőn, jelenleg ideiglenes koronák vannak rajta.


Először nem éreztem, hogy fájt volna, most pedig kettő fogam fáj, ha azon próbálok meg enni vagy csak véletlenül ráharapok. De önmagában nem fáj.


Ami még furcsa volt, hogy amikor levette az ideiglenes koronát (ugye volt próba), akkor nagyon büdös volt alatta, ez természetes? Nem lehet azért, mert elhalt a fog? Akkor szokott ilyen büdös lenni ugye. Pedig alig ettem valamit szinte, és folyamatosan öblögettem és sokszor is mostam fogat...


Egyik sem gyökérkezelt. Lehet, hogy gyökérkezelni kéne mindkettőt? Vagy a fájdalom elmúlik, ha felteszi a kész koronákat?


2020. márc. 5. 14:24
 1/1 anonim válasza:
A
2020. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!