Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lecsiszolt fog fájhat-e több...

Lecsiszolt fog fájhat-e több mint 1 hónapig?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és fél éve fáj...
2018. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, akkor valamit elcsesztek.
2018. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lecsiszolt fogakra, koronát raktak! Több hónapig hidegre-melegre érzékenyek voltak! Azóta rendbe jött! Én is azt hittem hogy nem múlik el! Kitartás!
2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Kérdezõ kifejtenéd? 3. Kérdezõ van akármi garancia hogy elmúlik? 1. Kérdezõt figyelembe véve.
2018. okt. 23. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 as: Engem az orvos előre felkészített hogy nem fog gyorsan rendbe jönni!

Így számítottam rá, de néha már a nagyon elkeserítő volt!

De nem egyformák a beavatkozások!Így sajnos nem tudom Neked mikor múlik el!

Szerintem kérdezz rá az orvosodra hogy, nállad természetes-e hogy ilyen hosszú ideig fáj!Ő tudja jobban az állapotodat! 😐

2018. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Nem akarlak ijesztegetni, de hogy részletesen kifejtsem, ahhoz könyvet kellene róla írnom... Röviden: egy aljadék echte zsidó kivénhedt bányarém csillagászati összegekért kihúzta, majd annyira túlcsiszolta a két szomszédos fogat, hogy elviselhetetlen fájdalom kínzott. Otthagytam a p*csába, és másik fogorvoshoz mentem, aki más megoldás nem lévén, az egyik lecsiszolt fogat gyökérkezelte (hozzá is hosszú-hosszú hetekig jártam emiatt), majd készített egy másik hidat, mert a zsidó bányarém azt is elb*szta. Beragasztotta, de a fájdalom még mindig ne szűnt meg. 1 év múlva - már a hidat átfúrva - a másik lecsiszolt fogat is gyökérkezelni kellett. A fájdalom bár megint csökkent, de teljesen nem múlt el. Folyton vissza-viszatér, feszítő fejfájás kíséretében. Jártam más fogorvosoknál is: azt mondták, itt minden rendben, nem találják a fájdalom okát. A panoráma röntgen nem mutat problémát, kisröntgent pedig nem hajlandó(!) csinálni. Voltam a Semmelweiss klinikán is, ahol 21-22 éves gyakornokok szerencsétlenkednek, persze, ők sem találnak semmit. Közben elküldtek koponya MR vizsgálatra, hogy nincs-e agydaganatom. Negyed év alatt még időpontot sem tudtak adni, és onnantól még fél évet(!) kellett volna várni a vizsgálatra. (Magyar egészségügy, 2018.) Végül máshová mentem. Daganat szerencsére nincs, de még CT-re is el kellene menni. A legelső fogorvost be akartam perelni, de sajnos (vagy szerencsére) közben meghalt. Remélem, iszonyú kínok közt döglött meg. Nincs olyan nap, hogy kisebb-nagyobb mértékben ne fájna a fogam, és nem tudok mit tenni, nem tudok hová fordulni. Tablettákat szedek be, ha fáj, vagy sóoldatottal öblögetem, stb. E hónap közepén ismét felhívtam egy magán fogászatot, ahová leghamarabb november végére tudtak időpontot adni. Most kb. itt tartok...
2018. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm! Mindenféleképp említem az orvosomnak még a végleges fog felrakása után. 6-os köszönöm hogy ennyi idõt fordítottál rá(m). Továbbá sajnálom hogy ez történt veled. Sokmindent megtudtam a válaszodból!
2018. okt. 24. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony fájhat ha szabadon van.Ha nincs szabadon és véglegesen le van ragasztva akkor már nem kéne hogy fájjon.
2018. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!