Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek most nagyon fáj a...

Akinek most nagyon fáj a foga, az mit tehet?

Figyelt kérdés
Csak mert a fogorvosi rendelők bezártak. És a fogfájás igen fájdalmas tud lenni, fájdalmasabb, mint a koronavírus.
2020. márc. 16. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ügyelet van
2020. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

"És a fogfájás igen fájdalmas tud lenni, fájdalmasabb, mint a koronavírus."


Ezt ugye nem komolyan írtad???

Nem hát, hiszen nem fertőződtél meg vele, így nem tudhatod, miylen az, amikor az ember nem kap levegőt és lélegeztetőgépre kell tenni.

Hidd el, akkor nem fájna a fogad.


Ügyelet és maszek fogorvos is van.

2020. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se fáj, ha más koronavírusos, és lélelegeztetőgépen van, mint ahogy az se fáj, ha a te fogad fáj.
2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem megpusztulok úgy fáj az íny alatt a bölcsességfogam, elöl nyomja öseze a fogsoromat, kettő kifordult pár nap alatt, fogszabályzó lesz a vége...


Kettő orvos utasított el, csak ilyen állkapcstörés stb.-nél látnak el. Fájdalomcsillapító és b...sszák meg... Azért is 1 órát álltam sorba...


Szopsz és szenvedsz... Mást nem tudsz, lehet Pesten van, aki kiműtené, de 250 km.

2020. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És halljátok nagyon fáj, nem tudom, hogyan húzom ki, kit tudja meddig...
2020. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 es neked meg fogfahasod nem volt szerintem ugy igazan. Ha lett volna itt nem okoskodnál.
2020. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy őszig biztos nem látják el.
2020. márc. 18. 08:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne terjessz már zöldségeket, kérdező, nem tart őszig a koronavírus járvány.
2020. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2-es: Mi a rosszabb.


Koronavirust elkapod: 1 hét alatt túlesel rajta...


Másik: Bedurran a fogad, mondjuk bölcsességfogad. Szájzár alakul ki és hát hónapokig nem mehetsz fogászatra. Belehalsz a fájdalomba egészségesen is....


Több kárt okoz a koronavirus, mint maga a virus amúgy....

2020. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, én fájó íny alatti bölcsességfoggal vagyok, elöl nyomja a fogaimat, fájdalomcsillapító nem használ! Úgy, hogy én most beszívtam, hétvége óta fáj nagyon, szerencsére gyógyszer van!


Ez nem sürgős, mindjárt belinkelem ide is!


Tegnap bekérték tőlük, hogy mennyi lélegeztető gépük van, az országot nem hagyhatják el!


Viszont szerintem továbbra is volt, aki ellátott betegeket, mert ma ezent végig, meg is bírságolhatjká őket, nem is tömhetnek!


[link]

2020. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!