Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben van olyan magán...

Debrecenben van olyan magán fogorvosi rendelő vagy tb-st amelyik fogad nem sürgős betegeket is?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam kezd elszuvasodni, ma vettem észre. Nem szeretném megvárni azt míg nem fog rosszbbodni a helyzet. Tudtok esetleg itt vagy a közelben olyat ami még a közeljövőben fogadni is tud?

2020. márc. 19. 21:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Ember.. Úristen! Te komplett idióta vagy azt kell, hogy mondjam.


"Nincs. Fogtömés sajnos nem sürgösségi ellátás. Vagy kihúzatod vagy türelemmel vársz míg csillapodik a helyzet."


Írtam! Nincs fogtömés! Ezután írtam:



"Vagyis igazából a fogtömés is sürgősségi ellátásnak minősül, mert ha nem lenne koronavírus akkor ügyelet alatt is betömik a fogadat, ha annyira fáj. Mert az ügyeletek alatt: lásd: ünnepnapok, hétvége - csak sürgősségi eseteket fogadnak.



Ez most kicsit változott. Olyan kezeléseket, amelyhez víz kell nem csinálnak."


Ergo azt írtam: Hogy ha nem lenne járvány helyzet és csak ügyeleti rendelés van pl egy ünnepnapon akkor, ha bemész egy akut problémával és csak tömni kell, mert a töméssel megoldható akkor befogja tömni és nem fogja kihúzni!


Most viszont nem fog tömni, mert nem tömhet! Csak húzni tudja!



Amúgy jelenleg csak a az a baj, hogy kevés betegszámmal dolgoznak 1 nap.. 3-4 beteg naponta. Mivel, nincs elég védőeszközük pl maszk... tehát kihúzzák azt a fogat, ha ki kell, csak időpontot kell kérned!

2020. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Takarodj, oké, nem is a kérdésre válaszolsz, arra ott a határozat, sajnos nem tömhetnek és meg is vágnák őket!


Nem érdekel, mit gondolsz, csak ne tájékoztass félre senkit. Nem veszekedek. Nem segítesz ezzel senkinek!


Kérdező: sajnos sehol nem csinálják meg, muszáj lesz várni!

2020. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam...nem tömhetnek...a járványhelyzet miatt, mert vízzel jár ami fröcsköl... emiatt...


DE HA NEM LENNE KORONAVIRUS: AKKOR TÖMHETIK ÜGYELETI ELLÁTÁSBAN IS AMI PL ÜNNEPNAP VAN!


De megint, leírom, hogy eljusson a picike kis agyadhoz: Most nem tömnek! Ezt már kitárgyaltuk!


De, ha olyan a probléma akkor KIHÚZHATJÁK! Viszont kezdő szuvasodású fogat nem fognak kihúzni, csak abban az esetben, HA GÓC VAN ALATTA! Ezt röntgennel megállapítható. ÉS TE OTTHON HOGY TUDOD MEGÁLLAPÍTANI? (Ezt kérdeznéd úgy is) -> ÚGY, HOGY ISZONYATOSAN FÁJ!

2020. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Attól mert fogorvosi asszisztenst dugsz, még nem vagy fogorvos, nem vagy mindenkinél okosabb és nem bírálhatsz felül kormányokaz, orvosokat, törvényeket, rendeleteket! Legfőképpen segíteni nem segítesz senkinek!


Ott világosan leírják, hogy minden fogprvosi ellátást nyújtóra vonatkozik, azaz a magánorvosokra is, ugyanis azt is tudom, hogy ők hétfőn-kedden sok helyen még csináltak mindent!

2020. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Már felfogtuk, mert százmilliószor leírtad és linkelted a határozatot, de Te miért nem tudod felfogni, hogy ha olyan jellegú a probléma akkor a fogat kihúzhajták?! Ilyen nehéz megérteni?!
2020. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Amúgy ügyeletben eddig sem tömtek fogat, visszahívták rendelési időben, max. Ideiglenesen ellátták vagy kapott gyógyszert. Ez sem igaz!
2020. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha olyan jellegű a probléma akkor ügyeleten is kezelték...
2020. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Szuvas fogat, főleg, ami nem okozott panaszt, nem tömtek ügyeltben eddig sem

Szia

2020. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"szaros" meg gyökér vagy te, jellemzi az értelmi szintedet.


Természetesen nem, itt is magadnka mondasz ellent, te írtad, hogy ott is ellátták a szuvas fogakat, simán betömték.

2020. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"mert ha nem lenne koronavírus akkor ügyelet alatt is betömik a fogadat, ha annyira fáj"


Nem írtam szuvas fogat. Tömést írtam. A tömés nem csak szuvas fogra értendő, na de az se mindegy, hogy mennyire szuvas.


Értelmezz b+..értelmezz.....

2020. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!