Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben van olyan magán...

Debrecenben van olyan magán fogorvosi rendelő vagy tb-st amelyik fogad nem sürgős betegeket is?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam kezd elszuvasodni, ma vettem észre. Nem szeretném megvárni azt míg nem fog rosszbbodni a helyzet. Tudtok esetleg itt vagy a közelben olyat ami még a közeljövőben fogadni is tud?

2020. márc. 19. 21:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
De te egyenesen a Tisztifőorvos asszonytól kapod. :c Ez milyen megtisztelő már, hogy külön elküldi neked, pedig nem is vagy a szakmában. :c. Azért ez nem semmi haver! :)
2020. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ki írt ilyen? Te egy szerencsétlen buta vagy... Ezt megkapták a felsoroltak.
2020. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem kell már beszedned a fájdalom csillapítód?
2020. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Te neg a Xanaxot vedd be, aztán lenyugszol, hülye..


Kormányrendelet a kormánytagok olavshatják csak 😂😂😂😂😂

2020. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Kormányrendelet a kormánytagok olavshatják csak"


Ezt Te mondtad nem én.


Na hat már a fájdalomcsillapító? :) Holnap felhívod végre a szájsebészeti szakrendelőt? :)

2020. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, bíztam benne, hogy valahol van még hely, de ezek szerint nincs :/ a helyzet szerencsére nem lett rosszabb, nem fáj és nem lett nagyobb, úgyhogy most egy darabig várni fogok :D
2020. márc. 30. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!