Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam?

Miért fáj a fogam?

Figyelt kérdés

December környéken kezdett el fájni, enni sem tudtam vele egy hónapig, azota annyira nem fáj már. Ket hete voltam fogorvosnál mert csak akkorra kaptam időpontot. Van a fogamon ilyen fekete pont mintha lyuk lenne de sok fogamon van. Azt mondta az orvos, hogy nem lyukas, biztos érzékeny és használják rá érzékeny fogakra valo fogkremet. En azt használok rá már január óta, ugyanazt amit ajánlott. Most egy hete megint nagyon elkezdett fájni a fogam, megint alug tudok vele enni. Mitől fáj akkor?

16/L


2020. márc. 19. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

mármint hol van rajta fekete pont? a tetején? vagy oldalt?

én elmennék egy másik fogorvoshoz is, nem vagyok fogorvos és nem értek hozzá, de azért az elég fura, hogy fekete potok vannak a fogon és ennyire érzékeny, ő meg elintézi azzal, hogy használj más fogkrémet

2020. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy a bölcsességfogad kezdett el nőni - mondjuk 16 évesen kicsit korai, de nem kizárt. Vagy esetleg olyan helyen szuvas, ami kívülről nem látszik: a két fog között. Itt különösen esélyes ha nem szoktál fogselymezni, sőt a fogbelet is hamarabb eléri. Biztosat csak egy panoráma röntgenből lehetne tudni, jelen helyzetben azonban erre a koronavírus miatt nincs lehetőség. A jegelés segíthet (5-10 perc jegelés, 5-10 perc szünet), ha meg elkezdene dagadni az arcod, menj el fogorvoshoz, hogy mint sürgősségi eset legalább gyógyszert írjanak vagy csináljanak egy kisröntgent.
2020. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!