Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzómról hátulról...

Fogszabályzómról hátulról lejött egy kis gumi darab vagy nem tudom mi, nagy baj?

Figyelt kérdés
Képet küldök szükség esetén

2020. márc. 20. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nagy a baj...


Egyébként meg csak sürgősségi ellátás van.


Nekem az elején a drót csúszott ki mindig, az baj volt, meg a végén két brekett leesett... Az a kis gumit a brekettekre teszik, legközelebb ha mész, kicserélik, enyém mimden állításnál cserélte, nekem nagyon besárgultak...

2020. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem nem a brekettről jött le, hanem leghátul, ahol van az egész alapja, nem tudom mi a neve 😀
2020. márc. 20. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem tragédia, főleg most, mikor csak vészhelyzetben látnak el...


Ahol a drót kijön gyűrűből, arra tettek műanyagot?? Nekem azt akkor tette, mikor a drót mindig kicsúszott, végén már nem rakott. Érted. Szóval ez no problem, semmi jelentősége. Esetleg ha drőt kicsúszna, próbáld visszatenni, vagy vágd le, ha nyomja a szádat. De ennek, amit írsz, nulla jelentősége. Ha a fogadról jött volna le, se tragédia.

2020. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam, köszönöm szépen :)
2020. márc. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!