Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ismerősötök, akinél...

Van olyan ismerősötök, akinél pánikbetegséget diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
tünetekkel ,kezeléssel kapcsolatban szeretnék infórmálódni!
2011. márc. 7. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én!Nekem édesanyám halála váltotta ki,sajnos!Az én tüneteim ezek: Szívdobogásérzés ilyenkor a pulzusom felmegy 100-120ra (és ettől persze a vérnyomásom is)remegés egészt testem vagy csak a kezem ez változó,hányinger-gyomorideg,ájulásérzés,gyengének kimerültnek érzem magam,rettegés-halálfélelem.A tünetek mindenkinél váltózóak lehetnek.(De a google-ba írd be,hogy pánikbetegség teszt és töltsd ki.)

Kezelés: Az enyém ez:Concor tabletta 5mg reggel 1db,este 1db 0,25 mg xanax.Nekem ezt háziorvos írta fel,pszichiáternél nem voltam még,de el kéne menni majd..

Ha Rólad van szó vagy bármilyen ismerősődről én azt tanácsolom fordulj/forduljon orvoshoz.

2011. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ ! néha gyakrabban,néha ritkábban ,de rohamok törnek rám.. azt gondoltam, hogy pánikbetegség lehet esetleg. de nekem teljesen más az egész, azt hiszem kénytelen leszek szakemberhez fordulni :/

nálam mindig valamilyen esemény hatására,amivel kapcsolatban tehetetlennek érzem magam jön elő a 'roham'. vagy az is elég,ha csak eszembejut régebbről valami ami kiváltotta..... zokogógörcs,alig kapok levegőt,úgy érzem megfulladok és nem birok ülve maradni, a levegőt ütögetem - ilyesmi..de nem félek a haláltól. általában 1 óra alatt elmúlik,megnyugszom, de van amikor kezdődik újra,és tart amíg teljesen ki nem merülök.aztán elalszom.

2011. márc. 7. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én írtam neked a választ,nem,akarlak elkeseríteni de ez is lehet pánikbetegség vagy depresszió.De az a lényeg,hogy ne találgassunk mi lehet a bajod hanem menj el orvoshoz.Kitartás :-)
2011. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!