Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova forduljak ha a fogorvos...

Hova forduljak ha a fogorvos nem húzza ki a fogam?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz jártam de most ő sürgős eseteket sem látja el mert 65 év feletti és azt mondta menjek a körzeti fogorvosomhoz. Voltam is aki csak Dalacint írt fel és azt mondta húzassam ki azzal a fogam aki csinálta hiába mondtam, hogy az nem dolgozik. Borzasztó lekezelő volt. Ilyen esetben kihez fordulhatok? 3napja fáj, már egész éjszaka nem aludtam és fél arcom feldagadt reggelre.

2020. márc. 25. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz másik neakos fogorvosnál, jelenleg nincs értelme szigorúan körzet szerint nézni a betegeket. Sok helyen egymás helyettesítésével dolgoznak a fogorvosok, így csak heti 2-3 napot dolgoznak vagy hetente váltják egymást.
2020. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy magán van aki egyáltalán nem rendel mert idős meg 2 állami akik felváltva dolgoznak és most a héten pont az én körzetisem van aki azt mondja nem vállal. Szerintem ezt nem mondhatja. Tudok telefonálni van a fogorvosnál is betegjogi képviselő?
2020. márc. 25. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban ahol az orvosi ügyelet van, van fogorvosi ügyelet is, ha nálatok is van ilyen próbálkozz ott rendelési idő után (mármint a körzeti fogorvos rendelési ideje után).
2020. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húú.. Ez pedig sürgős eset, főleg ha a fél arcod fel van dagadva miatta. Menj vissza SZTK-ba, sürgősségi ellátás van, ott ki kell, hogy húzzák! Ha nem teszik akkor ki van rakva a rendelő elé a betegjogi képviselő telefonszáma, azt a számot hívd fel, utána egyből kifogják húzni.
2020. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Viszont nem mindegy, hogy hogyan húzza ki ha kényszerből kell kihúznia.

Én biztosan máshoz mennék.

2020. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ja.. csak nem tud válogatni. Jó, ha a megyébe van 1 ügyelet.
2020. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs itt fogorvosi ügyelet csak 40 km-re.
2020. márc. 26. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha úgy felvan dagadva ahogy írod, akkor előbb le kellene vinni a gyulladást és utána kihúzni. Mert a feldagadt ínybe nem szabad érzéstelenítőt adni, és úgy eléggé fájdalmas. Nekem régebben azt csinálta ilyenkor, hogy megnyitotta a fogat, kicsit megnyomta és látta hogy folyik ki a genny, felírt valami gyógyszert hogy segítsen levinni a gyulladást. Nem engedtem hogy piszkálja érzéstelenítő nélkül
2020. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már lement a duzzanat és annyira nem is fáj, segít a Dalacin úgy látszik. De úgyis ki kell húzni míg nem gyullad be megint csak épp nem tudom kivel
2020. márc. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!