Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Èrdeklődnèk! Nem. Règiben...

Èrdeklődnèk! Nem. Règiben kèrtem, időpontot a fogàszatra. Az nap mikor mentem volna az orvosom felhívott, ès közölte h a jàrvàny miatt egyenlőre nem tud fogadni. Tudjàtok e h ezek a korlàtozàsok megszüntek-e màr? Ill, tudnak e fogadni? 😕😕😕😕

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 18:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Èpp arra gondoltam h privàtilag megkèrdezem hàtha úgy,elvàlalja.😕😕😕
2020. márc. 28. 20:45
 12/16 anonim ***** válasza:
A korlátozások a magánszektorban dolgozó fogászokra éppúgy vonatkoznak, mint az államira. A rendelet megszegése súlyos büntetéssel jár:(
2020. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amíg a veszélyhelyzet tart, addig csak sürgősségi ellátás van, időpontot értelemszerűen nem tudnak adni, mivel nem tudják meddig tart ez az egész.
2020. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én kértem időpontot. 2 hónap múlvára. :) Aztán, ha még tart akkor majd átlesz rakatva. Mert amúgy gondolj bele, ha véget ér mindenki megrohamozza és sose lesz időpontod. 1-1 jó orvoshoz alapból minimum 1 hónap várakozási idő van, a járvány után vajon mennyi lesz?!
2020. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igaz.😂😂😂😂A jàrvàny utàn annyi lessz mint a fene.Azèrt annyit megpróbàlok h hàtha nekem is így kb 1-2hónap múlva adna.Azèrt csak jobb mint 6hónap.😦😦😦😦😦😦hàtha a vàrtnàl hamarabb vège lenne.😃😃😃😃
2020. márc. 29. 08:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Telefonon beszéld meg vele.

Remélem az érted, hogy a vírus nyállal terjed. És a fogászaton röpködnek a nyálcseppek a levegőben. Ráadásul ezek porlasztott cseppek!! Akár fél napon keresztül is ott van valakinek a nyála a levegőben.


Bárki lehet hordozó és a legnagyobb fertőzés veszély a fogászaton van emitt.

2020. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!