Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig bírja az ideiglenes...

Meddig bírja az ideiglenes gyógyszeres tömés?

Figyelt kérdés

Az egyik tömött fogammal volt gond, azt mondta a doki, hogy gyökérkezelés előtt még megpróbálkozik gyógyszeres töméssel. Ez be is vált, már nem lüktet és fáj úgy, mint mikor be volt tömve (rosszul tömték be, elkezdett alatta szuvasodni).


Január 17-én tették bele az ideiglenes tömést, most szerdán tömték volna be, de a járvány miatt ez nem lehetséges valószínűleg. Találtam egy magánklinikát, ahol vállalnák a tömést most is, de nem tudom, hogy megéri-e időpontot foglalni vagy várjak-e még, mert kibír még pár hónapot az ideiglenes tömés is benne... Viszont félek attól, hogy később tovább szigorítanak és ha úgy van, már ha akarom, sem fogom tudni magándokinál sem.


Mit tegyek? Meddig bírja egy ideiglenes tömés? Foglaljak időpontot inkább?


2020. márc. 30. 05:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csak pár hétre tervezték, ha tudod mindenképpen csináltasd meg normálisan.
2020. márc. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:
Még az a csoda, hogy január 17.-e óta nem potyogott ki...
2020. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti nem tömnek magánklinikán sem, ezt nem tudom hol találtad. A rendelet valami brutális pénzbírságot szab ki, aki nem tartja be.


Nem tudom a pontos összeget, de 500.000 HUF rémlik, nem hiszem, hogy azért a 10-20e ft haszonért bevállalja bármelyik rendelő is.

2020. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!