Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi számít most sürgős esetnek?

Mi számít most sürgős esetnek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete letört a bölcsesség fogamból egy elég nagy darab. Nehezen tudtam hozzaférni fogmosasnál és az utobbi időbe olyen érzesem vt ha a nyelvemmel odanyúltam mindta lyukas lenne. Mikor letört belőle egy darab akkor láttam, hogy barna folt volt rajta.

Ez pont akkor történt mikor már az sztkba nem igazán láttak el senkit csak a sürgős eseteket. Nem fájt így gondoltam hátha kihúzom vele még rendeződnek a dolgok.

De tegnap este elkezdett fájni , alig bírom kinyitni a számat.

Ez már sürgős esetnek számít?


2020. márc. 30. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját baja a legsürgősebb. Beszéld meg a dokival telefonon.
2020. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy bölcsességfogtól simán lehet akár komoly szájzárat is kapni amitől se enni se inni nem fogsz tudni, igen sürgős!

Azért remélem csak a fájdalomtól nem tudod kinyitni, ha már az izmok is görcsölnek az állkapcsodnál akkor gond van.

Megjegyezném ha kihúzza akkor is simán kaphatsz szájzárat, csak az gyorsabban múlik mintha a széttört fog miatt kapod.

Ja igen és ha szájzárat kapsz húzás előtt nem biztos hogy kitudja majd húzni, várni kell míg le nem megy.

2020. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már most alig bírom kinyitni a számat. Nem is tudná megnézni a doki szerintem normálisan.
2020. márc. 31. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csak 5-20mm-re bírod kinyitni akkor szájzárad van, akkor viszont go doki, az nem nézegeti,ír fel gyógyszert.
2020. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!