Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal felso bolcsessegfog...

Bal felso bolcsessegfog kihuzasa utan mikor ihatok par doboz sört?

Figyelt kérdés

Sziasztaok. Tegnap reggel 10kor huztak ki a bal felso bolcsessegfogam. Megse ereztem nem fajt utana se semmi. Egy kicsit luktetni szokott de annyi. A kerdesem az lenne h mikor ihatok par sort? Vki aztmondja nyugodtan

ihatok mar ma is semmi bajod nem lesz tole .. valaki azt h par napot varjak.. egyik ismerosom pl aznap este mar ivott es semmi baja nem lett tole. A verdugo miatt kerdezem h ne gyulladjon be..



2020. ápr. 8. 12:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert azt mondjak h az alkohol ilyen vertagito vagy mi es be is verezhetek tole... de nekem azota se verzett semmi.
2020. ápr. 8. 12:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal gyilkolhatod magad már, amivel akarod!
2020. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem gyilkolni akarom magam csak jol esne ennyi az egesz.
2020. ápr. 8. 12:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam olyatis pl h egy fogorvos aszisztens fia irta ide az egyik kerdezonek hogy azzal tobbet art ha iszik mert beis verezhet plusz begyulladhat ami iszonyatos fajdalommal jar. Tehat nem ajanlatos..
2020. ápr. 8. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
En hetvegeig varnek vele. Ha nem szedsz antibiotikumot persze.
2020. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyogyszert.
2020. ápr. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!