Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét sürgősségi...

Bölcsességfog műtét sürgősségi ellátásnak számít?

Figyelt kérdés
Nem jól nő és fáj.

2020. ápr. 9. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj akkor igen.
2020. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor sürgős ha gyulladva van, ha csak fajdogál mert nyomja a fogakat maga körül akkor nem hiszem.


Nekem volt bölcsességfog műtétem, június körül mentem szájsebészetre és novemberben műtöttek, nekem is sajgott folyamatosan de nem volt begyulladva.

2020. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vízszintesen nő, kívülről semmilyen gyulladás nem látható.
2020. ápr. 9. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Nekem már 2-3 éve ilyen, előbb egy masikat szedettem ki januárban, mert az fájt is, de most felreraktam a foghuzasokat a járvány idejére, mert az orvosok nem dolgoznak annyit, mert potenciális veszélyeztetették, nem terhelem őket olyannal, ami várhat
2020. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdi nyomni a fogaidat, akkor igen, nekem ferdén áll egy ilyen fogam az ínyben, de nem érzem, viszont fogorvos mondta, hogy ha megindul, azonnal mennem kell vele.
2020. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért is számít sürgősségi esetnek mert szájzárat okozhat.
2020. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!