Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Más is van úgy, hogy nem soká...

Más is van úgy, hogy nem soká levették volna a fogszabályzóját de most csúszik minden?

Figyelt kérdés

Kb nyár elejére beszéltük, hogy leveszi a fogszabit. Most lett volna állítás 2 hete de fel se vették a telefont így be se mentem. Okozhat valami gondot ha mondjuk 3-4 hónapig nem lesz rajta állítva?

30F


2020. ápr. 19. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon durva, hogy hosszú hónapokig csak húzás van. Mi lesz így később? Lehet, még ősszel sem lessz rendes ellátás. Itt vidéken, meg még rosszabb a helyzet.
2020. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a korom miatt fizetős volt eddig is de tartok tőle, hogy ha lesz is majd újra rendelés akkor brutális várólisták lesznek. Lehet nyár végénél hamarabb nem fog ránézni. :O
2020. ápr. 19. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezrek vannak ugyanilyen helyzetben. Kellemetlen de kibirhato. Ennel sokkal nagyobb bajban is vannak emberek. Ugy ertem igazi bajban.
2020. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Jaj hagyjuk mar ezt a sokkal nagyobb gondok is vannak dumát. Utolsó ne mond mar h te soha nem problemaztal semmin, mert biztos vannak nagyobb problémák is. Persze h bosszantja a kérdez öt hogy egy két éve erre vár és a finishben csúszik minden. Nyilván rosszul érinti, nem kell mindenkit ezzel a van a te problemadnal nagyobb gond is dumával farasztani...
2020. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es kisbaràtom pont ugyanilyen helyzetben vagyok szoval abszolut tudom hogy mirol van szo es igy mondom hogy kibirhato.

Raadasul elem az egyik tappancs tagasztoja elengedett es forog a fèmszáron...

szoval nyugodtan elmehetsz a picsàba

2020. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Srácok valaki tud segíteni? Ma mentem volna de írt a dr nő h nem fogad és borzasztóan fáj már a viselete a drót kiall a számból és a fejem is fáj. Mit tudnék tenni.
2020. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem most esett le az egyik bracket, szerencsére nem fáj, nem lóg. Nekem is egy-két hónap lett volna hátra. Így tudd szerintetek kárt tenni a fogsoromban addig míg nem lehet újra menni?
2020. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves ötös látom megfogta D a lényeget, gratula
2020. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit gratulálgatsz. Nem tudsz olvasni? Ez hogy csuszik a fogszabalyzas egy aprosag.

Ha csaladtagod latod haldokolni ott kezdodik a baj. Minden mas csak picsogás.

2020. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En is ugyaneben a helyzetben vagyok. Itt összeszedték mit lehet tenni. [link]
2020. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!