Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár hete voltam fogorvosnál...

Pár hete voltam fogorvosnál mert olyan érzésre a hatos fogam felül mintha gyulladt lenne. Állandó feszítés este intenzívebben reggel kevésbe. Csinált röntgent és ráfogta nincs baja. Érdemes felkeresni az azóta már rendelő saját orvosomat?

Figyelt kérdés
Vagy ha a röntgen semmit se mutat akkor kár mondani hogy gyógyszert kell szednem este a fájdalomra? Azóta csak rosszabb lett.
2020. ápr. 21. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
érdemes másikat keresni, én is most váltom le majd az enyémet. nem árt egy másodvélemény, nem mindenki ügyes
2020. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők jók amúgy csak két hete még zárva voltak de maid felhívom őket.
2020. ápr. 21. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy hogy rendel a fogorvosod, ha tilos, csak sürgősségi esetek nem?
2020. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy sürgősségit látnak el. A gyulladás viszont az ahogy olvastam szóval elvileg mehetek majd.
2020. ápr. 21. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem múlik gyógyszerre, csak akkor.
2020. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sőt, nekem normális időben is az volt, ha tudok tőle aludni, akkor ráér...na de pont csak a vízszintes póz volt jó, csak aludni tudtam mondhatni...
2020. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben pár napig fertőtlenítővel kenegetném ott a fogínyt. Ha ui. az íny van begyulladva, akkor megemeli kicsit a fogat, és feszíti. Viszont a fognak nincs baja, tehát az orvos jogosan mondja ezt. Én Tantum Verdét szoktam ilyenkor használni, amióta a Phlogosolt betiltották.

Szerintem célszerű ezt kipróbálni, mielőtt újabb köröket futsz orvosnál.

2020. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor teszek még egy próbát. Az íny amúgy az íny tetejétől kb fel egy cm-re fáj. Ezért is olyan mint amikor valóban gyulladt volt.

Igaz most kockázatos ugye mindkét félnek a vizsgálat.

2020. ápr. 21. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ennél komolyabb a gond, de ahogy hallomásból ismerem a korzetesem higiéniáját, talan jobb, ha hanyagolom...ilyen esetben meg inkabb. Max kernek addig tole vagy haziorvostol antibiotikumut, ha durvabb
2020. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az SZTK-ba van több rendelő is. Mindenki dolgozik mindennap és igazából nem csak azzal foglalkoznak amivel " lehetne". Volt olyan orvos aki adott interjút a helyi sajtónak, de teljesen más "hazugságokat" állított ott. A valóság azt tükrözi, hogy nem érdekli őket és dolgoznak továbbra is normális. A hírekbe azt is mondták, hogy kint kell várakozni, nem lehet bemenni csak 1 ember. Zsilipes rendszer, aki beteg arra ruhát raknak, meg kint az előtérbe valaki felveszi az adatokat, csak oda telefonálással lehet menni stb. Na ez nagy kamu. :D. Mindenki zsúfolodik be a rendelőkbe, öregek, fiatalok, ugyanúgy várakoznak bent, minta hogy az év összes napján, és ugyanúgy kapnak ellátást. Én nem tudom, hol éltek, ahol ennyire komolyan veszik a dolgukat, de nálunk csak 1-2 magánrendelő állt le, de mindenki más folytatja továbbra. Kell is folytatni, mert nem maradhatunk fogászati ellátás nélkül és ők se maradhatnak pénz nélkül.
2020. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!