Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Inypotlo plasztika, illetve...

Ashara kérdése:

Inypotlo plasztika, illetve teljes fogsorpotlas milyen arban szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sorvad az inyem eleg durvan, par honap alatt tobb mint a felet elvesztettem, es nem vizsgalhatnak meg rendesen az orvosok a COVID miatt meg ki tudja mennyi ideig...


Fel kell keszulnom a legrosszabbra, jelenleg meg egy inypotlo plasztikaval meguszhatom a gyogyulas utan, de ha meg ki tudja mennyi ideig tart ez a helyzet, lehet, hogy elvesztem a szep fogaimat, es eleg ciki lenne 25 eves fejjel fogatlanul maszkalni.


Elkezdek most felretenni penzt, de jo lenne tudni, hogy inyplasztika ill. teljes fogpotlas milyen arakon szokott menni, nehezen talalok errol infot... Csak hogy tudjam, mennyi felretett penzzel kellene rendelkezzek.


(Mielott vadaskodo kommenteket kapok, a higieniammal nincs baj, allergias reakciobol indult az egesz, es valoszinuleg elfertozodott kozben az inyem es a foggyokerek kozott valahogy...)


Elore is koszi a valaszokat.



#fogpótlás #inyplasztika
2020. ápr. 24. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vádaskodok, de 25 évesen nincs ennyi pénzed, hacsak nem születtél jó családba.

Infót azért nem találsz, mert sok összetevős az ár, és elég széles skálán mozog.

Ma már sajnos egy autó árát simán bele rakják a szádba, még akkor is, ha kivehető protézisen gondolkodsz.

A teljes alsó-felső fogpótlás (implantátum), plusz a plasztika, pedig már egy (nem is akármilyen) új autó ára.

2020. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mellé nyomtam, korán ment a válasz. Egy darab implantátum 150+ körül van.
2020. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!