Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj amikor felteszik a nappali...

Fáj amikor felteszik a nappali fogszabályzót? Kapok érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is! :D

Miért fájna?? Nem fúrnak a fogadon semmit. Csak ráragasztanak pár kis pöttyöt és kész. Az ég világon semmit nem fogsz érezni. :)

2010. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja és ezáltal nem is kapsz érzéstelenítést. :)

(Első voltam.)

2010. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a felrakás nem fáj, csak majd utána, amikor húzza a fogakat... az a szar:S
2010. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Első! Neked sem volt még fogszabályzód...igenis vannak olyanok, akiknek borzasztóan fájt, mert húzta a fogukat és enni alig bírtak, nekem nagyon sok ismerősöm ezt mesélte. Az orvos ilyenkor javasolja a fájdalomcsillapító bevételét, ha nagyon fájna, nekem is javasolta anno, de én szerencsés voltam, nekem hál'istennek nem fájt abszolút. Csak amikor először kellett mennem igazításra, hogy jobban meghúzza, utána nem bírtam rágni úgy fájt.
2010. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj a feltétel. Csak utána kb 3 napig, amig kilazitja a fogad. De utána már nem is érzed.:)
2010. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:07-es! Érdekes! Nekem nem volt?! :D:D Most is van.

A kérdés az volt, hogy fáj -e a felrakás! Nem az azutáni pár nap. Hát ha neked fájt a fogszabályzó felrakása, akkor nagyon rossz fogorvoshoz járhatsz.

Egyébként utána sem fáj annyira nagyon, igaz kellemetlen, de pár nap után meg lehet szokni.

2010. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hallod utolsó..-.-


fogd màr fel, hogy azért mert neked nem fàjt és megszoktad, attól még màsnak fàj..


a baràtomnak több mint egy hétig fàjt, ràgni se tudott

2010. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó.nektek vmi ilyen fura fogszabit mutathattak,mert amikor felrakják az egyáltalán nemfáj..szval uhh.:|
2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!