Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől függ, hogy éjszakai...

Mitől függ, hogy éjszakai vagy nappali a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nekem csak az egyik szem fogam áll kicsit kiljebb, meg az egyik metsző fogam ráfordult kicsit a másikra, de nem vészes...kaphatnék egyből éjszakait? Az kb mennyibe kerülne 18 év felett?
2011. júl. 14. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakai kivehető, általában a nappali előtt és/vagy utána kell használni.
2011. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rosery válasza:

A különbség az, hogy ha elég sokmindent kell izagítani a fogadon akk rögzítettet szoktak javasolni.De ha a rögzítettet leveszik utánna álltalában kellmég 1 ideig éjszakait is hordani neh visszadeformálódjanak a fogaid.


Az orvos csak javasol, tehát ha te éjszakait akarsz akkor azt fog rendelni, nekem is ígyvolt, hogy rögzítettet javasolt, de én éjszakait akartam és azt is kaptam.


Az ár...hát a TB elvileg fizeti a felét vagy valahány %-át, ha ez az első fogszabályzód.

De azt nemtudom, hogy ez korhoz van-e kötve.


Nekem 2évvel ezelőtt 17évesen 11ezerbe került(amit nekem kellett kifizetnem a többit a TB állta).

2011. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem mind2 volt, nagyon nagyon sokáig. lehet egyénfüggő, de a különbség: az éjszakai kényelmetlen, folyik a nyálad, és nem sokat igazít a fogaidon. az állandó hamarabb helyrehozza.
2011. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy 18 év felett már teljes árat kell fizetni! Nekem annyira nem rossz a felső fogsorom, az alsó beszédkor meg nem is látszik...csak felsőre szeretnék, és mindenképpen éjszakait. Az olcsóbb is úgy hallottam...
2011. júl. 15. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
18 év alatt nincs támogatás! és ennyi idősen, márnem nagyon adnak kivehetős fogszabit sem. De ha kapnál is, teljesen mindegy, mivel mindkettőért 100 ezreket kell majd fizetned :S
2011. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!