Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Mi lesz így a fogammal?

Segítség! Mi lesz így a fogammal?

Figyelt kérdés

Valószínűleg van egy szuvas fogam. Kb 1 hónapja éreztem, hogy vmi nem oké, picit fájdogált, nem volt vészes. Mivel a koronavírus miatt most sehol nem tömnek, max húznak, gondoltam kihúzom ezt az időt, aztán megcsináltatom. Azonban terhes lettem, kb 5 hetes lehetek. Most már kezd jobban fájdogálni, elviselhető még, és érzékeny is. Azt olvastam az 1. Trimeszter a legkockázatosabb a fogászati ellátásban, viszont ha begyullad, vetélést okozhat.

Merre induljak a jelen helyzetben? Vajon még lehet menteni a fogam?



2020. máj. 1. 03:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha tegnap azt mondták volna, hogy a magánfogászatok május 4-től üzemelhetnek. Hétfőn majd nézz utána.
2020. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek. De vajon 5 hetesen betömik?
2020. máj. 1. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán be tömik. Nem veszélyes. Az sokkal ártalmasabb, ha begyullad. Menj el, minél hamarabb!
2020. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hétfőtől már nem csak sürgősségi ellátás van. Sztkba is tömnek. Fogkövet is szednek. Mindent csinálhat mindenki. Végre.
2020. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak erről hallottam:


"újranyithat a magánegészségügy, és a közegészségügyet is négy lépésben megnyitják, ennek pontos részletei azonban még nem ismertek."


E szerint SZTK még nem kezd üzemelni, de lehet rosszul gondolom.

2020. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy értelmeztem, ahogy az utolsó, szerintem SZTK rendelés még nincs. De bánom is én azt a pénzt, csak be ne gyulladjon...
2020. máj. 1. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
De lesz. Vidéken.
2020. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy mégiscsak lesz fogászat is körzeti szakrendelésen is, háziorvos is indul hétfőtől, és még egyéb más is, telefonon kell bejelentkezni, időpontot kérni.
2020. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, nincs szerencsém. Sztk rendelés nincs még, magán pedig max PCR teszt után, vagy még úgy sem.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

2020. máj. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!