Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj lehet a tömött fogammal?...

Baj lehet a tömött fogammal? Visszamenjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még az ősszel lett tömve két fogam az egyik azóta teljesen rendben van és maga a tömés is zökkenőmentes volt.


A másik már a tömés alatt is megkínzott. Két érzéstelenítő injekció után is éreztem egy kis fájdalmat. Azóta is érzékeny ha azzal a fogammal valami keményebbre harapok. Azt hittem csak a beavatkozás miatt érzékeny és majd elmúlik. Amúgy ha nem használom, nem is érzem, csak ha harapok vele. Viszolygok a gondolattól hogy megint mehpiszkálják. :S


2020. jan. 21. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jártam ugyanígy. Valószínű már nagyon mélyre kellett fúrni a fogat (ugyebár minden egyes fúrás, töméscsere nagyobbítja a lyukat) és elérte az idegi részt. Nekem anno mondta a doki, hogy akkor a gyökérkezelés következik. De azt nem kértem, a keményebb kajákkal kíméltem azt a fogat (ennek már 8 éve) és azóta sem kellett újra tömni. Rágok rajta normálisan de nyilván sós mogyórót, ropit nem ott roppantom szét.
2020. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!