Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérhólyag a szájban?

Vérhólyag a szájban?

Figyelt kérdés
Régebben voltak ilyen kis semmilyen hólyagok a számban amiket ki tudtam nyomni vagy maguktól kupukkadtak, ma is volt egy ilyen a számban (legalábbis azt hittem az) és megnyomtam. Utána elkezdett feldagadni és vér színű lett, olyan mint egy vérhólyag. Volt már valakinek hasonló, vagy van bármi tipp hogy mi lehet?

2020. máj. 2. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Afta lehet, nekem is volt már, 1-2 nap alatt magától is elmúlik, de nem szabad nyomkodni, hagyd békén. legfeljebb toroköblögetővel öblítsd ki a szád többször.
2020. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem afta volt, az viszonylag gyakran szokott lenni nekem és felismerem. Másfelől rá 2 napra el is tűnt teljesen szóval fölösleges volt aggódnom :)
2020. máj. 5. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen vérhólyagszerű afta is van, nekem már többször is volt, de hamar eltűnt.
2020. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!