Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy állandó...

Mennyire fáj egy állandó fogszabályzó feltétele?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pokolian fajt utana egy hetig, illetve allitasoknal. Konkretan masnap a vizivas es a nyeles is fajt. Sajnalom, hogy akkoriban nem szedtem semmire fajdalomcsillapitot.

Mintha minden egyes fogam kitortek volna, csontfajdalom volt. Kesobb fokozatosan tudtam enni pepeset, aztan mar rendes eteleket is. Egy olyan rossz dolog, amit ma is ujra megtennek, mert muszaj volt. De most mar hatarozottan bevennek gyogyszert az elso idoben.

2020. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A felrakasa abszolut nem faj. Nekem felrakas utani este kezdett el feszulni, ahogy huzta a fogamat. Ez a fajdalom masfel hetig siman eltartott. Az aktivalasok meg most is rosszak, egy par napig nehezen eszek olyat, amit ragni kell.
2020. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Maga a felrakás nekem nem fájt, inkább ahogy az első mondja; utána pár napig kellemetlen. Plusz nagyban függ attól hogy alapból hogy állnak a fogaid.
2020. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. máj. 15. 03:47
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem előtte fájt pár napig nagyon, amikor vmilyen gumikat tettek a fogaim közé, hogy elferjen.

Utána már kibírható, néha egy-egy napig érzékenyek a fogaim.

Én nagyon tartottam tőle, hogy hogy fogom bírni, tesóim nagyon szenvedtek vele, de jól elvagyok, és van indokom, hogy miért eszek annyi fagyit :D

2020. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A felrakása nem fáj. Mikor feltették én nem éreztem egy darabig a fájdalmat. Aztán pár órával később érzékeny lett. Akkor nehezen tudtam enni, viszont ettem, mert muszály volt, így elég hamar meg is szoktam. Állitásoknál nekem csak picit szokott ismét érzékeny lenni.
2020. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!