Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs műtét fogszabályzáss...

Állkapocs műtét fogszabályzással egybekötve mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nagyságrendileg mennyibe kerül egy ilyen műtét, arra lennék kíváncsi?

2020. máj. 27. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi a baja az állkapocsnak, és és a fogak mennyire vannak rossz állapotban, mennyire állnak össze-vissza, stb.

Kb. olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy nem indul a kocsim, mennyi lenne a javítása?

2020. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 600ezret mondott a fogorvos, de nem vallaltam, nincsen akkora gond az allkapcsommal, megoldottuk máshogy a fogszabalyzast. A fogszabalyzo készülék nekem 200ezer/fogsor,plusz az allitasok havonta 10-20 ezer ft. De ez egy magamrendelo, ha nem vagy meg 18 akkor joval olcsobb, mert a tb tamogatja egy reszet. Menj el egy fogszabalyzoshoz, az elsi konhultacio altalaban ingyenes.
2020. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh hát az kicsit húzós valóban. Nekem sincs akkora probléma vele, szóval marad a sima fogszabályzó akkor. Köszönöm a válaszokat ment a zöld!
2020. máj. 28. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia, nem tudom aktuális-e még.

A fogorvosom nekem azt mondta, hogy állkapocs műtét nélkül nem lehet tökéletesre szabályozni a fogaimat, viszont nem ismer Magyarországon olyan sebészt, aki ezt a fajta műtétet szépen el tudná végezni. Ha már mindenképpen ragaszkodom hozzá, akkor egy német orvost ajánlott volna de az másfél-2 millióba került volna :D

Szóval műtét nélkül került fel a fogszabályzó. Nekem tetszik az eredmény, annak ellenére, hogy fogorvosi szemmel nem lett tökéletes.

Az állkapocs műtétnek viszont azért örültem volna, mert akkora állam van mint Bruce Willis lányának :(

2020. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Végeznek állkapocs műtétet Pesten is. Nekem most lesz Szegeden és elég szép eredmények vannak. Ha tudnád mennyi ember van túl rajta. 😀
2022. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!