Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét lyuk?

Bölcsességfog műtét lyuk?

Figyelt kérdés
A varratok kiszedése után egy borsónyi lyuk van alul (a felsőt nem látom rendesen, ott is van lyuk?), az mikor fog teljesen eltűnni? Konkrétan annyira rosszul vagyok a gondolattól, hogy az ott van a számban, hogy napi szinten sírok miatta, és alig eszek valamit, mert nem merek. Így is van kajamaradék a lyukba, viszont se fogkefével, se öblögetéssel nem jön ki. Be fog gyulladni?
2020. jún. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én meg ezután fogok menni varratszedésre.

Hát engem is nagyon idegesít amit ott hátul érzek.

Enni én se nagyon merek, állandóan azon aggódom mikor mi megy majd bele.

Pedig elvileg ez a seb elég lassan húzódik össze teljes mértékben így sajnos meg kell baratkoznunk vele. 😔 Nekem felsőt húzták, és igen ott is van bőven lyuk 😐

Sztem begyulladni nem nagyon fog már, de vigyázni kell azért.

Én most azon parázok hogy a varratba sebbe ne menjen semmi.

2020. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő volt mire összeforrt vagy begyógyult? Én most vagyok varratszedés után, én is látom a lyukat, de jajj. Nagyon nem akarom látni,félek én is hogy belemegy valami. Viszont bele nem látok, így nem is fogom észrevenni, ha belemegy valami...
2021. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Kettes vagyok. Az eset tavaly nyaron történt es most mar szepen össze van huzodva a helye. Nekem sokaig tartott majd 1 ev mire teljesen eltűnt. Varratszedes utan mar ne félj hogy belemegy valami, az mar fogmosas öblítés közben kijon majd 😊
2021. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Akkor mostmár rendesen lehet öblögetni? Eddig nem mertem. Egyébként mondta a doki, hoyg szépen gyógyul, de attól még félek, nehogy begyulladjon vagy probléma legyen vele.
2021. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha már nincs benne varrat lehet nyugodtan. En aznap ragtam is ott, de inkabb melloztem mert meg erzekeny volt. De igazabol mindent csinalhatsz ugyanugy mint eddig. Belemenni bele fog meg sok minden sokaig 😊
2021. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!