Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a torkomban?

Mi lehet a torkomban?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy van valami a torkomban, nyeléssel lejjebb megy, de aztán visszajön, felköhögni nem tudom, nem jön ki. Elsőnek mandulakőre tippeltem, de már szinte véresre piszkáltam a mandulám és semmi. Próbáltam ujjal "keresgélni" hol lehet valami. Már öklöndöztem. Tudom kicsit bizarrul és betegesen hangzik, de nem birok rájönni mi lehet a torkomon ami "mozog" fel-le, és nem is találom. Elsőnek arra tippeltem, hogy egy nagyobb gyógyszer megsértette a torkom és 1-2 nap elmúlik, de sajnos nem, rádásul, ha "mozog" nem lehet seb. Doktorhoz nem tudok most elmenni. Valakinek tipp? Aki érzett már ilyet a torkában? Igazából lehet nem is a torkomban van csak ott érzem kb.

2020. jún. 12. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudjuk megmondani. Ha zavar, akkor keresd fel a Fül-orr-gégészetet.
2020. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyennel szenvedek időnként. Nálam szezonálisan jön elő, általában márciusban. Igaz, nekem rendszeresen jön fel kisebb mennyiségben mandulakő, de ez más. Keress fel orvost, ha zavar.
2020. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rendbejött már a torkod?
2021. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, azóta is néha van valami :D de már kezdem megszokni xd
2021. márc. 27. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott valami vagy lehet a manduláimat érzem.Ledugtam az ujjam a nyelőcsövemig,de semmi,csak öklendezés volt.
2021. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet,az uvuládat érzed.Nincs megnagyobbodva?

Az enyém bazi nagy,rálóg a nyelvemre.A manduláim is nagyok,nem túl guszta a torkom.A tied milyen?

2021. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tuti nem az :D honapok ota ilyen fura dolgot erzek, neha abszolut nem, neha irritaloan igen, en is piszkaltam mar es semmi, csak oklondozes. En mar arra tippeltem, hogy egy nagy darab mandulako van megtapadva valahol.
2021. márc. 27. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Pont akartam írni,hogy mandulakő is lehet letapad va.Nekem volt,de én láttam és kipiszkáltanm.El kéne menned a gégészetre.Most a covid miatt én sem voltam egy éve,pedig addig rendszeresen jártam torokvizsgálatra. Majd megpróbálom megint ujjal kitapintani. A manduláid rendben vannak?Az enyémek elég nagyok,majdnem az uvulámig érnek. Próbálj gargalizálni torok fertőtlenítővel,engedd le jó mélyen,háha jobb lesz.
2021. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben vannak a manduláim, már sós vízzel is gargarizáltam.. de semmi, annyit értem el, hogy 1-2 hetente 1-2 napig érzem hogy ott van, aztán utána már semmi
2021. márc. 28. 10:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem többször is lenéztek tükörrel,de nem látott semmit a dokinő.Persze 3mp-íg bírtam a gégetükröt,aztán öklendeztem.Szedsz gyógyszert?Nekem a C vitamin tabletta mindig megakad mert nagy,felsérti a gégém és napkig érzem mintha ott lenne.Reggel ledugtam az ujjam de csak a gégefedőmet éreztem,majdnem elhánytam magam.Naponta megnézem a torkom,fogmosás után,de semmit sem látok.Majdcsak eljutok a gégészetre,már ideje lenne.
2021. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!