Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a torkomban?

Mi lehet a torkomban?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy van valami a torkomban, nyeléssel lejjebb megy, de aztán visszajön, felköhögni nem tudom, nem jön ki. Elsőnek mandulakőre tippeltem, de már szinte véresre piszkáltam a mandulám és semmi. Próbáltam ujjal "keresgélni" hol lehet valami. Már öklöndöztem. Tudom kicsit bizarrul és betegesen hangzik, de nem birok rájönni mi lehet a torkomon ami "mozog" fel-le, és nem is találom. Elsőnek arra tippeltem, hogy egy nagyobb gyógyszer megsértette a torkom és 1-2 nap elmúlik, de sajnos nem, rádásul, ha "mozog" nem lehet seb. Doktorhoz nem tudok most elmenni. Valakinek tipp? Aki érzett már ilyet a torkában? Igazából lehet nem is a torkomban van csak ott érzem kb.

2020. jún. 12. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem sérti fel a C vitamin, de volt egy tabletta ami 2x is igen, és azóta érzem ezt a torkomban, akkor arra is tippeltem, hogy tuti csak felsértette, dehát azóta már több hónap telt el, és még mai napig érzem néha..
2021. márc. 28. 22:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha felsérti a gyógyszer vagy kaja,el kell múlnia 2-3 nap alatt,nem tarthat hónapokig.

Nekem minden tabletta nehezen megy le,mindig megakad valahol.Pedig nem szűk a garatom.Nagyra,szélesre tudom nyitni a torkom,főleg ha felhúzódik az uvulám.,mint ásításnál.

Nemrég még láttam a gégefedőmet is ha kinyújtottam a nyelvem,most nem,mintha lejjebb ment volna.

Lehet,az erős garatreflexünk miatt van ez az érzés.Azért öklendezünk,ha ledugjuk az ujjunkat a torkunkon.

2021. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van kép a torkodról?

Megmutatnád?

2021. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, és nincs rajta semmi látványos :D normális
2021. márc. 29. 22:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor rendben,lehet csak pszihés,ideg alapon van,előbb utóbb majd elmúlik.
2021. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!