Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás ecettel?

Fogmosás ecettel?

Figyelt kérdés
Ha az ecet oldja a vízkövet,mi lenne ha ecettel mosná(n)k fogat? oldja a fog követ is? állítólag az én fogaimon is van, de azt sem tudom mi az mit kéne látnom.

2020. jún. 23. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem tudom de a lehelleted az durva lesz utána. Amúgy mi szódabikarbónával együtt használjuk a kádban vízkőoldásra de az a zomancot is leszedi a fogadról. Egy barárnőm kipróbálta elég durvan nézett ki utána alig tudta helyrehozni a fogorvos nem ajanlanám. Tb alapon ingyen leszedik a fogkövet. Nem fájdalmas. Akkor nem egyszerűbb az?
2020. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Félévente, évente fogorvos, fogkő-leszedés, szájhigiéniai kezelés, és akkor nem kell ilyeneken gondolkoznod, hogy ecettel tönkretedd a fogzománcodat.
2020. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Én azzal szedem le fél évente a fogkőt, utána érzem, hogy más az alakja a fogamnak.

5 perc, gyorsabb, mint fogorvoshoz menni.

Ja, ecet és szódabikarbóna jó keverék, ha összekevered sima víz keletkezik :D

2020. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Más kárán biztos vicces ilyen tanácsokat adni. Ha ilyen egyszerű lenne mindenki ezt csinalná okoska.
2020. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Abbol kiindulva, hogy meg savas etelek utan is javasoljak, hogy ne moss fogat azonnal, mert lekopik a zomanc, en nagyon nem javaslom ennek a kiprobalasat. A sav hatasara felpuhul a zomanc, es le tudsz dorzsolni egy jo adagot belole. Ne probalgasd.
2020. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Fogorvoshoz menj az majd leszedi anélkül, hogy megsérülne a fogad

Használj elektromos fogkefét az jobban tisztit mint a manuális is főként ott alaposan mosd meg ahol fogköves szoktál lenni

2020. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a fogzománc?
2020. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
🙈 Itt 12 évesek úgy tudom nem lehetnek. Asszem akkor tanultuk biológia órán.
2020. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a biológia óra?
2020. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted ez vicces? Hát nem.
2020. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!