Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggeli előtt vagy után mosol...

Reggeli előtt vagy után mosol fogat?

Figyelt kérdés
Ha pl home office-ban dolgozol és reggel felkelsz.

2020. jún. 10. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Után. Ha este mostam fogat és tisztán tettem el őket másnapra, minek mossam meg reggel azonnal? Inkább reggeli után, akkor van mit tisztítani.
2020. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utána.
2020. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak pár órával ébredés után leszek éhes ezért későn reggelizek, szóval előtte már mosok fogat. Viszont ha ennék korán, akkor csak utána mosnám meg.
2020. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Után. Ha este mostam fogat és tisztán tettem el őket másnapra, minek mossam meg reggel azonnal? Inkább reggeli után, akkor van mit tisztítani."


Nézz utána, hogy alvás után miért kell fogatmosni és rájössz. De mindegy, hogy reggeli előtt vagy után mosol fogat. Persze, ha a reggelid 3 órával később lesz, mint az ébredésed akkor előtte.

2020. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi értelme van ,ha utána reggelizem ??
2020. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amiatt kérdezem, mert állítólag étkezés után közvetlenül nem szabad fogat mosni, mert a nyál stb miatt érzékenyebbek a fogak.


Vagy fogmosás után enni nem szabad, nem emlékszem melyik a kettő közül.

2020. jún. 10. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20 percel fogyasztás utána érdemes fogatmosni. Ezt ajánlják a fogorvosok is.
2020. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az az egy biztos, hogy felkeles utan muszaj. Nem veletlenul nem ude a lehelete senkinek. Ejszaka hiaba tiszta szajjal fekudtunk le, bomlas, erjedes indult be a szajban.

Reggeli utan eleg szerintem kiobliteni. Ugye egy etelmaradek feltunobb, de az akkor is frissebb a szajban.

2020. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is utána szoktam, de mindkettő mellett vannak érvek.
2020. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!