Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosoknak van olyan...

A fogorvosoknak van olyan eszközük, amellyel meg lehet állapítani a fog sűrűségét vagy a fogzománc vastagságát? Amennyiben igen, mi az eszköz (vagy eszközök) neve?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 13:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Milyeneket?
2020. júl. 20. 15:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Sajna én már megjártam velük. 2 éve izomrangasaim voltak testszerte aztán már szívritmuszavarom is. Szedjek panangint. Hiába szedtem egyre rosszabb lett. Aztán itt valali ajanlotta a kalciumot és 1 hónap után a millió tünetem szepen elmúlt tőle. Ennyit az orvosokról :( Ami fura volt hogy nagyon kívánni kezdtem a tejet. Pedig lenyelni nem tudtam korábban úgy utáltam. Szóval ez tuti kálcium hiany :(
2020. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kivizsgálásra azért elmehetsz. Azt gép csinálja. :-) (Csontsűrűség.)
2020. júl. 20. 16:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Hol az előadás meg amiket ígértél? Azóta várom 🙁
2020. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Tényleg? Valamiért úgy éreztem, hogy nem érdekel téged, azért nem írtam meg végül.

Akkor megkérdeztem, de most újra meg kell. Ma megírom.

2020. szept. 6. 06:04
 16/20 anonim ***** válasza:
De mert áttetszőek lettek a fogaim és szeretnék javítani rajtuk mielőtt el kezd törni. Egyébként nem csak én szóltam hozzá a kérdésedhez
2020. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát én egy embernek írtam, hogy megírom, de nem volt semmi reakció, ha jól emlékszem, ezért gondoltam, hogy nem érdekli az illetőt.


Szabó-Velvárt László jódról szóló előadásában van.


Mindjárt linket is megadok.

2020. szept. 6. 09:37
 18/20 A kérdező kommentje:
2020. szept. 6. 09:39
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi :)
2020. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igazán szívesen. Remélem, hogy tudod majd hasznosítani.

(Nem az aktuális mainstream nézőpontból van megközelítve az egész téma.)

2020. szept. 6. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!