Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 honap alatt ki tud rohadni...

1 honap alatt ki tud rohadni a fog?

Figyelt kérdés
Van 2 lyukas fogam amit mar tavaly mondott a fogorvos h be kene tomni. De en 1 nyomorek vagyok es nem mentem vissza. Most viszont beparaztam mert az egyik neha fajdogal. Felhivtam de csak augusztus elejere tudott adni idopontot. Addig meg csak kibirja valahigy nem? Nemmolyan tatongo nagy lyuk de azeet azbegyiken latni.

2020. jún. 29. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt még nem rohad el, de azért ne várj sokat, mert rengeteg próblémát okozhat egy lyukas fog. Például góc keletkezik .. akkor gyökérkezelés kell vagy kihúzni .. stb
2020. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem tud fogadni az orvos, addig szerezz be Dentomin fogport:

[link]


Ez addig segít -a fogmosás mellett-, hogy visszaépítsen valamennyi ásványi anyagot a fogzománcodba.

Ha pedig akkora a lyuk, akkor azt külön, fogköz tisztítóval pucold.

Nullás:

[link]

Vagy az egyes:

[link]


Így kibírod, amíg a fogaid kezelés alá kerülnek.

2020. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a sok dm reklám helyett inkább szedj Kalciumot, amely erősíti a fogakat. Hiába bármilyen por, visszaépülni nem fog. Csak pénzkidobás. Vitaminnal meg így se úgy se lősz mellé, hiszen a szervezetnek kell.
2020. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem, de nem is értem, hogy jött ki neked az az egy hónap, hiszen ha már tavaly mondták, hogy tömni kéne, akkor az már kapásból egy év.
2020. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj magánhoz...
2020. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg magánhoz akar menni. Ott vannak ilyen várólisták. SZTK-ba fogod magad és bemész. :) Jó most a járvány miatt nem, de ott gyorsan adnak időpontot..
2020. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!