Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogvésés után lesz fogam?

Fogvésés után lesz fogam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hamarosan vésni fogják a fogamat, és azt szeretném kérdezni, hogy utána elmegyek a fogorvoshoz ő akkor felépít nekem 1 fogat vagy nem lesz fogam? Pénzbe kerül vagy ingyenes? (18 alatt vagyok, TB-m van)

2020. júl. 20. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a fogmegtarto kezeles ingyenes, kortól fuggetlenul, a potlas nem. Elvileg kapsz koronat.
2020. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korona az ingyenes ? és az mit jelent? akkor lesz fogam rendesen mint 1 normális fog? vagy lyuk lesz ott ?
2020. júl. 20. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

A googleben is ra tudsz erre keresni :)

Egy csonkra tett műfog, aha. Talalsz kepeket is, meg csomo leirast

2020. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarod pótoltatni, akkor kell jelezni, bár nem tudom milyen fog lehet, amit vésni kell, ez valami hátulsó, bölcsfog lehet, azokat nem pótolják. Egy darab hiányzó fogat kétféleképpen lehet pótolni: implantátum, de ez majd 18 éves korod felett jön szóba, és a híd. A hídnak feltétele, hogy legyen mellette mindkét oldalon stabil fog, amelyek lesznek a pillérek. Éppen úgy, mint ahogy elképzelsz egy hidat: 2 pillér között lesz az áthidaló rész, ami gyakorlatilag csak egy fog koronai részének felel meg. Vagyis alatta rendszeresen tisztítani kell.
2020. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alsó 6 os ha jól tudom, mindkét oldal
2020. júl. 22. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!