Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki tud lyukadni vagy szúvasodn...

Ki tud lyukadni vagy szúvasodni a fog látványosan néhány nap alatt? Esetleg a fogösszeszorítástól?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja, hogy voltam fogdokinál, nem látott rajta szúvasodást, bár én fogkövet vagy valami elszíneződést látok rajta. Illetve ez, amit most látok rajta, olyan, hogy neon fénynél jobban látszódik, közelről vizsgálva kislámpa fénynél máshogy néz ki...

2020. júl. 31. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Menj vissza és nézesd meg. Van erre valami speckó lámpájuk, ami máshogy veri vissza a fényt, ha szuvas vagy már nem is tudom pontosan, milyen elven működik, de meg tudják nézni röntgen nélkül is. Ha meg nem, még mindig ott a röntgen, ha bízol magadban és valóban van valami eltérésed. De nem vagyok fogorvos, csak olvastam róla.

Én is mániákus fognézegető voltam, mindegyiknél igazam volt, és amióta az összeset megcsinálták, amiről azt sejtettem, hogy valami gáz van vele, megszűnt a fognézegetési kényszerem. Azóta csak a fogorvos nézegeti és hiszek neki, de addig hajlandó voltam akár hetente is visszamenni a régi fogorvosomhoz, hogy ez sem jó meg az sem.

2020. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Én most egy ideig nem nézegettem annyira, szóval lehet, hogy korábban is olyan volt, mint amilyennek most látom. De szerinted pár nap alatt nem tud jelentős változás keletkezni rajta? Esetleg attól, hogy összeszorítottam stresszhelyzetben?

2020. júl. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!