Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ezt szó nélkül...

Szerintetek ezt szó nélkül lehet hagyni?

Figyelt kérdés
Fogszabályzásra járok ma már 2 éve, és januárban lett egy új dokinő, aki már akkor goromba volt, gondolom ismerős az érzés amikor sokáig fekszetek úgy, hogy a fejetek azért lejjebb van a testeteknél és mikor felültök szédültök..Nos én is szédültem, ő meg ilyet mond h menjek már arrébb, nyilván nem érdekelt de eleve úgy turkált a számba mintha nem éreznék semmit. Ettől kezdve nem volt róla jó benyomásom, hálistennek azóta csak harmadjára találkoztam vele pont ma, és nem tudom hogy ez normális dolog e, a történet: Eleve nem ért az ívcseréhez, a főorvos is azt mondta neki hogy ő még ilyet nem látott, hogy valaki rossz helyre kezdje el benyomni és még sikerül beis ragadnia oda, átvette tőle nyilván hogy megcsinálja helyette, DE éreztem hogy mikor a goromba(nevezzük így, nevét nem szeretném) doki csinálta akkor hallottam hogy beakad a kesztyűje tudjátok azaz orvosi kesztyű, de nem jelentettem neki nagyobb figyelmet, majd itthon látom hogy a tappancsok alatt ott van a kesztyű darabja és nem kis darab amit alig tudtam kiszedni mivel az én hibámból az a minifogkefe sincs meg, de úgy gondolom ez had ne az én bűnöm legyen hogy valaki a kesztyű darabját a fogamba hagyja majd ráis teszi a gumikat(a tappancsokra akkor kerültek fel új gumik) Majd éreztem hogy nagyon szúr amit akkor nem érzek egyből amikor kész vagyok hiába kérdezik meg, de ezt azért láthatta volna, hogy letörte a fogszabályzó tappancsnak a fogantyúját nem tudom ezt máshogy írni, SZERINTEM abba kell később gumikat kötni vagy miket, ilyen kampókinézetű. Lehet mások szerint legyen ez a legkisebb problémám az életembe de én 2 év alatt nem kaptam még ilyen trehány kezelést és kezd idegesíteni a dokinő felfogása, lehetetlen h ne látta volna hogy a kesztyűje ott van a fogamba ráadásul ők értenek hozzá, azt is láthatta volna hogy letörte azt a részét és kezdhettek volna vele valamit nem?
2020. aug. 3. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezekkel a körzetisekkel csak a baj van. Én hasonló ok miatt hagytam ott az enyémet. Aztán a magánrendelésen olyan dolgok is kiderültek mint pl. gyökércsatornába tört gyökérkezelő tű. Vagy rossz gyökér és sima tömések.


A begyulladt fogat sem vette észre és beszólt amikor sokadjára mentem vissza. Szóval ezek között sajnos sok gyökér van.

Nincs lehetőséged máshova menni?

2020. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az én sztorim a tiedhez képest semmi, de kitudja még mit hoz a jövő. Egyébként sajnos nincs lehetőségem máshova menni, az egész megyébe ők az egyetlenek:( De tényleg eddig semmi baj nem volt, vannak ott olyanok akik tényleg értik a dolgukat csak ez az 1 nő nem és nem értem mit keres ott, annyira kezdő nem lehet ha januárba találkoztam vele elsőnek és már augusztus van
2020. aug. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!