Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több xanaxot vettem be mint...

Több xanaxot vettem be mint szabadott volna, most pedig nem vagyok jól. Hogy tudom abba hagyni mellékhatás nélkül?

Figyelt kérdés

Egyik nap nagyon rosszul éreztem magam és nevettem 5 xanaxot mert nem éreztem 1nek a hatását! Azóta viszont nem bírom abba hagyni 3 napig nem szedtem és rám tört a szorongás és egy nagyon rossz érzés. Sosem szedtem ez előtt hogy tudjam elhagyni hogy ne legyen ilyen mellékhatása?

0,25g

Nagyon sokat alszok folyamatosan fáradt vagyok és lehet látni hogy bodúlt vagyok tőle!



2020. jún. 13. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Első körben hatalmas erővel, elszántsággal és kitartással; de ha végképp nem megy, menj dokihoz!

A szorongáson segíthet egy pszichoterápia, és ha ez nincs minek a xanax?!


Ügyes légy :)

2020. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam fokozatosan kell leállni vele. Fel aztán negyed aztán semmi. Tényleg így kell vagy ez hülyeség?
2020. jún. 13. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy 3hét alatt függő lehetnek tőle nem értem ezt a mellekhatast
2020. jún. 13. 18:25
 4/7 anonim válasza:
91%

Szépen lassan kell csökkenteni, mint ahogy a 2.válaszadó írta, de csak is orvos utasítására, egyedül semmiképp! A Xanaxra nagyon hamar rá lehet szokni, mint pl.: Rivotril, Frontin, ez a három gyógyszer a legrosszabb. Mivel ezeket CSAK szakorvos pszichiáter írhatja ki-vagy háziorvos, ha kap egy papírt, amin a pszichiáter engedélyt ad ahhoz, hogy ő felírhassa-, így mindenképp vele beszelj, mielőtt elkezdenéd csökkenteni. 3 hét alatt annyira durván még nem függsz rá, szerencsére, könnyebb lesz elhagyni, de ehhez te is kellesz!

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok!

Szívesen olvasnám, ha sikerült, ha gondolod írj majd privátba. :)

2020. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 eve szedek Xanaxot. Barmikor le tudom csokkenteni. Rosszulletet pedig sosem okoz, max almossagot.

Eleve van oka, amiert szedni kezdi az ember. Nekem olyan elviselhetetlen szorongasom, panikrohamjaim voltak, hogy alaojaraton ereztem magam borzalmasan. Evek alatt szazfele tunetem volt. A Xanax segitett. Divat szidni, de valojaban annyi van, hogy ha tuladagolja valaki, rengeteget iszik ra, az nem a Xanax hibaja.

Szedj kevesebbet, es ha van psziches bajod, azzal fordulj orvoshoz.

2020. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete napi 0,25-öt szedsz, akkor egyszerűen ne vegyél be többet. Semmi bajod nem lesz.
2020. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2020. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!